Yüz Epilasyon Kilis

Yüz Epilasyon

Yüz Epilasyon Kilis

Yüz Epilasyon

Yüz Lazer Epilasyon lazer epilasyon uygulamalarında en hassas olan bölgedir ve işlemler sırasında çok dikkatli olunmalıdır. Yüz bölgesindeki tüylenmelerin temeli hormonal nedenlidir ve lazer epilasyon ile birlikte hormonal tedavide yapılabilir. Yüz bölgesinde uygulanacak lazer epilasyon yönteminde seçici olunmalıdır çünkü Alexandrite lazer bu bölgede tüy sayısında azalma yerine artış etkisi göstermektedir. İnce tüy yapısındaki dokularda diyot lazer epilasyon ve soğutmalı lazer epilasyon yöntemi olan buz lazer epilasyon da tercih edilebilir. Yüz, ense, boyun gibi bölgelerde en çok kullanılan lazer epilasyon tipi Diode lazerdir.

Yüz Epilasyon Kilis, Kilis Yüz Epilasyon denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Yüz Epilasyon Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Yüz Bölgesi İçin En Etkili Lazer Hangisidir?
  • Bazı lazer epilasyon yöntemleri, yüz bölgesindeki tüylerde yayılmaya neden olmaktadır. Özellikle Alexandrite Lazerlerin yüz bölgesindeki ayva tüylerinde aktivasyona neden olduğu bilinen bir gerçektir. Yüzdeki tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yaptırıp, ayva tüylerin kalınlaşmasıyla karşılaşmak elbette istenemeyen bir durumdur. Bu nedenle yüz bölgesinde daha çok Diode Lazerler tercih edilmelidir. Ancak Diode Lazer epilasyon oldukça ağrılıdır. Diode Lazerin ağrı dezavantajını ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen Buz Lazer, yüz bölgesi epilasyonu için ideal bir çözümdür. Buz Lazer ayva tüylerinde tetikleme yapmaz ve tüylerde kalınlaşmaya, yayılmaya neden olmaz.
  • Buz Lazer ile Yüz Lazer Epilasyon
  • Buz Lazer patentli teknolojilere sahip, FDA onaylı güvenli bir sistemdir. Patentli Ice Teknolojisi ile cildi etkili bir şekilde soğutur. Tüm uygulama boyunca devam eden soğutma cildi serinletir, ferahlatır. Buz Lazer tedavi başlığı cilde temas ettiğinde buz gibi soğuk bir his verir ve lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlar. Bu etkili soğutma cilt yüzeyini de korur. Bu sayede koyu renkli cilt tipleri ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yanık riski olmadan güvenle lazer epilasyon yapılır.
  • Kadınların yansıra erkekler de yüz bölgesinde lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Erkekler daha çok sakal üzeri, kaş ortası gibi alanlarda ve sakal şekillendirme amacıyla lazer epilasyon yaptırmaktadır. Buz Lazer, yüz bölgesinde eksiksiz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü bir sistemdir. Bu amaçla özel bir yüz ucuna sahiptir. Bu uç ile sakal ve kaş şekillendirme gibi hassasiyet gerektiren alanlarda oldukça pratik ve güvenli bir şekilde epilasyon yapılmasını sağlar. Burun ve kulak içi gibi ulaşılması güç alanların epilasyonunu da bu uç yardımı ile mümkün olmaktadır.
  • Buz Lazer, ayva tüylerinde aktivasyon yapmadan tüm yüzde güvenle uygulanır. İnce tüyler dahil tüm cilt tiplerinde etkilidir ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenlidir. Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçları yanında ağrısız ve yan etkisiz olması ile de tercih edilmektedir. Yaz/kış tüm mevsimlerde cilt yanığı ve ciltte leke yapma riski olmadan uygulanmaktadır.
Yüz Epilasyon Kilis

Yüz Epilasyon Kilis, Kilis Yüz Epilasyon, Yüz Epilasyonu Kilis, Kilis Yüz Epilasyonu, Kilis Lazer Epilasyon, Kilis Buz Lazer Epilasyon, Kilis İğneli Epilasyon Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde