Lenf Drenaj Kilis

Lenf Drenaj

Lenf Drenaj Kilis

Lenf Drenaj

Lenf drenaj vücuda, dışardan basınç uygulama tekniğidir. Bu basınç ile vücutta venöz (toplardamar yetmezliği) ve lenf dolaşımları hızlandırılır. Uygulanan basınç sayesinde uygulanan bölgedeki yağ, varis ve selülit oluşumları engellenebilmektedir.

G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. Yoğun titreşim veren G5 isimli aletle bölgesel yağlar uyarılır.

Lenf Drenaj Kilis, Kilis Lenf Drenaj denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Lenf Drenaj Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Lenf drenaj işleminin her seansı yaklaşık 30-35 dakika sürer. Cihazımızın 10 farklı programı bulunmaktadır.
  • Her programda 30 ile 120 mm/Hg arasında değişen basınç kuvveti hastaya göre programlandırılır. Uygulama ağrısızdır. Son derece dinlendirici ve rahatlatıcı bir masaj yapan bu cihaz vücudun göbek, bel, karın, basen ve bacak gibi bölgelerinde verimli olmakta ve özellikle bacakta oluşan ödem ve ağrı hissinin de azalmasına yardımcı olmaktadır.
  • Lenf drenaj yan etkisiz bir işlemdir. Lenf drenaj, G5 ve soğuk lipoliz uygulamalarıyla birlikte daha hızlı ve etkin sonuç vermektedir.
  • G5 masajı özellikle vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlar. Farklı selülit derecelerine göre farklı başlıkları bulunan bu alet, arka bacak, üst bacak, kalça ve karın bölgelerinde yoğunluklu tercih edilirken tüm vücut için uygulanabilir.
  • G5 sonrası 30 dakikalık baskılı el masajı uygulaması yapılmaktadır. Lenf drenajı tetikleyen ve ödem atmaya da yardımcı bu masaj, gözle görülecek derecede selülitlerinizde azalma, yağlı bölgelerde incelme sağlamaktadır. G5, soğuk lipoliz ve lenf drenaj uygulamalarıyla birlikte daha hızlı ve etkin sonuç vermektedir. G5 masajı, kişilerin vücut özelliklerine ve bölgeye göre 20-45 dakikalık seans olarak uygulanır.
Lenf Drenaj Kilis

Lenf Drenaj Kilis, Kilis Lenf Drenaj, Lenf Drenaj Masajı Kilis, Kilis Lenf Drenaj Masajı, Lenf Drenaj Masajı Fiyatları Kilis, Bölgesel Zayıflama Kilis, Kilis Bölgesel Zayıflama Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde