Kaş Arası Epilasyon Kilis

Kaş Arası Epilasyon

Kaş Arası Epilasyon Kilis

Kaş Arası Epilasyon

Erkek Kaş Lazer Epilasyon

Kaşın şeklinde değişiklik yapmak ve/veya çatık suratlı ifade yaratan kaş ortasındaki kıllardan kurtulmak için cımbız kullanmak artık yerini lazer epilasyona bırakmıştır.

Yüz ifadesi olarak kadınlara göre daha sert bir mizaca sahip olan erkeklerde bir de bitişik kaş yapısı söz konusuysa veya kişi gereğinden fazla kalın bir kaş yapısına sahipse bazen itici bir görünüm ortaya çıkabiliyor.

Bu sert mizaç yaratan görünümden kurtulmak isteyen ve yüzüne daha duru ve daha temiz bir görünüm kazandırmak isteyen erkeklerin günümüzde başvurduğu en yaygın yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon ile hem kaş ortasındaki istenmeyen kıllardan kurtulmak hem de kaşlardaki şekil bozukluğunu gidermek mümkün olmaktadır.

İşlemin kalıcı olması ayrı bir avantaj sağlarken herhangi bir komplikasyona da sebep olmamaktadır.

Erkeklerde Kaş Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Erkelerin kaş lazer epilasyon uygulaması için ortalama 6 seans yeterli olmaktadır. Ancak bazen kıl yapısına bağlı nedenlerden dolayı ek olarak 1-2 seans daha gerekebilmektedir. Seans süresi tahmin edilendne de kısa süren erkek kaş lazer epilasyonu ortalama 1-2 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Kaş Arası Epilasyon Kilis, Kilis Kaş Arası Epilasyon denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Ekipmanları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Kaş Arası Epilasyon Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

Ense Bölgesi Lazer Epilasyon

Erkeklerin ense kıllarının yapısı kadınlara göre çok daha kalındır. Ense bölgesindeki kıllar erkeklerde çok sert ve tamamen saç köklüdür. Bu nedenle erkekler ense kıllarını düzelttirmek için sık sık berbere gitmek zorunda kalırlar. Son yıllarda ense kılları için lazer epilasyonu keşfeden erkekler, bu bölgedeki kıllardan kalıcı olarak kurtulmaya başladılar. Ense bölgesindeki batık kıllar için de çözüm sunan lazer epilasyon erkekler arasında hızla yayılmakta ve ense için lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

  • Lazer epilasyonda bıyık üstü tedavisi yaygın olarak yapılmaktadır. Dudak üstündeki tüylerden kurtulmak için yapılan lazer uygulamaları diğer lazer tedavilerine göre daha az maliyetlidir. Uygulama yapılan alan küçüktür. Dudak üstü lazer epilasyon fiyatları, uygulama yapılan merkeze göre ve seans miktarına göre değişir.
  • Ense Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?
  • Eğer kişide hormonal bir problem yoksa, ortalam lazer epilasyon seans sayısı 8'dir. Kıl yapısı,kıl rengi, kıl yoğunluğu ve cilt rengine bağlı olarak seans sayısı artabilir. Bazen ek 1-2 seans daha gerekebilir.
Kaş Arası Epilasyon Kilis

Kaş Arası Epilasyon Kilis, Kilis Kaş Arası Epilasyon, Lazer Epilasyon Kilis, Kilis Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon Kilis, Kilis Buz Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon Merkezi Kilis, Kilis Lazer Epilasyon Merkezi, Kilis Lazer Epilasyon Fiyatları Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde