Kaş Vitamini Uygulaması Kilis

Kaş Vitamini Uygulaması

Kaş Vitamini Uygulaması Kilis

Kaş Vitamini Uygulaması

Kaş vitamini uygulaması Enliva Güzellik Merkezinin tecrübeli eğitmenleri tarafından yapılan profesyonel bir uygulamadır. Diğer işlemlerin aksine bu uygulamada, yapay bir takviye veya boya kullanılmaz. Kaşlarınızın doğal olarak çıkmasını sağlayacak vitaminler, kıl köklerine işlenir. Bu sebeple kaş vitaminini çeşitli kalıcı makyaj uygulamaları ile karıştırmamak gerekir.

Kaşlarımızın seyrek olmasının birçok sebebi olabilir. Uyku düzensizliği, stres, çeşitli hastalıklar, kozmetik ürün seçimi ve benzeri sebepler ile kaş kıllarımız güçsüz hale gelebilir, seyrelerek dökülebilir. Kaş vitamini, kaş tüylerinin diplerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir serum uygulamasıdır.

New York laboratuvarlarında tamamen doğal bitkiler ile soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen VitamiX yağ özleri kaş, kirpik ve saç güçlendirici serum vücudunuzun doğal florası ile uyum sağlıyor. Argan, tatlı badem, jajoba ve diğer yağların besleyici özelliği kıl köklerini uyandırarak besler, canlandırır, dökülmeye karşı koruma sağlar.

Kaş Vitamini Uygulaması Kilis, Kilis Kaş Vitamini Uygulaması denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Kaş Vitamini Uygulaması Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

Kaş vitamini sizin doğallığınız ve güzelliğiniz için cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasını sağlayan iyi bir fırsat. Kullanılan ürün %100 doğaldır, hiçbir kimyasal ve paraben içermez. VitamiX en iyi doktor ve kimyagerler tarafından ABD’de üretilmektedir.

Kaş vitamini ne işe yarıyor?

Küsmüş ya da dökülmüş kaşların hatta saçların geri kazandırılması artık çok kolay. Başarılı uzmanlar kıl köklerine VitamiX enjekte ederek yeniden kılların çıkarılmasını sağlar.

Uygulama kaç seans sürüyor?

Dört ile altı seans arası yapılan uygulamanın son seansından sonra gerekli görülen bölgelere şekil verilir ve tasarım yapılır. Seanslarınız bittikten sonra 3 ay ara ile düzenli olarak bir seanslık bakımla işlemi desteklerseniz kaşlar veya saçlarda her hangi bozulma ve dökülme olmaz. VitamiX kısa sürede gösterdiği başarılı sonuçlar ile dünyanın birçok yerinde seçkin güzellik merkezleri ve kliniklerinde uzmanlar tarafından güvenle tercih ediliyor. Biz aşırı yapaylık çağında doğallığın mükemmel bir akım olacağına inandık ve sizlerle birlikte yola çıktık.

Kaş Vitamini Uygulaması Kilis

Kaş Vitamini Uygulaması Kilis, Kilis Kaş Vitamini Uygulaması, Kaş Vitamini Kilis, Kaş Vitamini Yapan Yerler Kilis, Kaş Boyama Kilis, Kaş Silme Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde