Pudralama Kaş Kilis

Pudralama Kaş

Pudralama Kaş Kilis

Pudralama Kaş

Kaş pudralama, seyrekleşen kaşlarda oluşan boşlukları doldurarak kaşları olması gereken formuna getirip, doğal ve gür kaşlar elde etmeyi sağlayan kalıcı makyaj yöntemlerinden biridir. Kaş pudralamada amaç; kişinin yüz şekline uygun, dolgun ve gür kaşlara sahip olmasını sağlamaktır.

Sürekli kaşlarını far ile boyayarak dolduranların özellikle tercih edeceği pudralama kaş yöntemi, PhiBrows pigmentlerinin cildin üst tabakası olan epidermise yerleştirilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Boyayla yapılan efekt verme işleminde oluşan flu görüntü, doğal bir kaş görüntüsü elde etmeyi sağlamaktadır.

Bu yöntem, kaş kontür uygulamalarından biri olan kıl tekniğine benzer bir yöntemdir. Kıl tekniği gibi dolgunluk veren yöntem 2 yıl kalıcılığa sahiptir.

Pudralama Kaş Kilis, Kilis Pudralama Kaş denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Pudralama Kaş Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Pudralama tekniği uygulamasına başlamadan önce kişinin yüz ve göz şekline göre kaş tasarımı yapılır. Tasarım işleminden sonra cilt tipi ve kullanılacak boya rengi belirlenir. Boya rengi, kişinin kaş rengiyle aynı tonda tercih edilir.
  • Kaş ve göz çevresi temizlenip anestezi kremi sürüldükten sonra uygulamaya geçilmektedir. Uygulama, pudralama kaş tekniğine özel boya ve iğneler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kullanılan steril iğneler, uygulanan kişiye özel kullanılmaktadır. Sık iğneleme olarak adlandırılan yöntemle PhiBrows pigmentleri, çok derine inmeden derinin üst tabakasına işlenmektedir. İşlem ortalama 1-2 saat sürmektedir. İşlem sırasında kişi acı hissetmez.
  • Pudralama kaş tekniği her yaş grubundan insana uygulanabilir. Bu tedavi yöntemini, yaşlanma sebebiyle kaş bölgesindeki kıllarda zayıflama olan kişiler tercih edebilir. Seyrek kaşlara sahip kişiler, aralardaki boşlukları doldurmak için yaptırabilir. Herhangi bir sorun olmasa bile kaşları daha dolgun ve dikkat çekici olmasını isteyen kişiler, tamamen estetik kaygılarla da işlemi yaptırabilir.
  • Kaşlara zarar vermeden, dünyanın en kaliteli boyaları kullanılarak doğal ve gür kaşlara sahip olunmasını sağlar.
  • Boya pigmentleri, kaş dövmesinde olduğu gibi cildin 4-5 kat derinine değil, cildin ilk katmanına işlenmektedir. Bu sayede iki yıl içerisinde renk değişimine uğramadan kaybolmaktadır.
  • Makyaj gereksinimlerini azaltarak, makyaj yapma süresini de kısaltmaktadır.Pudralama kaş tekniği sonrası kaş bakımı daha kolay hale gelmektedir.
  • Kaş pudralama işlemi yapıldıktan sonra bir hafta iyileşme süresi bulunmaktadır. Kaş pudralama yaptıranlar, işlemden 30 dakika sonra kaşları içme suyuyla nemlendirilmiş bir pamuk kullanarak nazikçe temizlemelidir. Pamuk üzerinde boya pigmenti kalmayana dek temizlemeye devam edilmelidir. Böylece istenmeyen yara oluşumu önlenmiş olacaktır. Temizleme işleminden sonra cilt tipine ve kişinin alışkanlıklara göre önerilen nemlendirici krem kullanılmalıdır. Temizleme ve kremleme işlemi bir hafta boyunca günde 3-5 kez tekrarlanmalıdır.
Pudralama Kaş Kilis

Pudralama Kaş Kilis, Kilis Pudralama Kaş, Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Kilis, Kıl Tekniği Kilis, Kaş Gölgelendirme Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde