Kalıcı Eyeliner Kilis

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Kilis

Kalıcı Eyeliner

Göz kapağı üzerine kuyruklu veya kuyruksuz çizgi şeklinde yapılan makyaj türünün özel boyalarla işlenmesine kalıcı eyeliner uygulaması denir. Kuyruksuz kalıcı eyeliner, göz kapağının iç kısmından kirpik hattının bittiği noktaya kadar çekilen yöntemdir. Kuyruklu kalıcı eyeliner ise kirpik hattının bitiminden birkaç milim daha uzun yapılmaktadır.

Bir diğer eyeliner yöntemi ise kalıcı buğulu eyeliner yani eyelinerın göz kapağına yayılmış ve ton geçişleri bulunan halidir. Gösterişli göz makyajı sevenlerin tercih ettiği bu yöntem de kalıcı makyaj tekniği kullanılarak yapılabilmektedir.

Kalıcı Eyeliner Kilis, Kilis Kalıcı Eyeliner denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Kalıcı Eyeliner Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Kalıcı eyeliner yapımı, hangi model eyeliner yapılacağına karar vermekle başlamaktadır. Model seçildikten sonra işlem öncesi referans çizgilerle eyeliner modeli göz kapağı üzerine çizilir. İşlem uygulanan kişi beğenirse gözkapağı anestezik krem ile uyuşturularak işleme başlanmaktadır. Bu sayede kalıcı eyeliner işlemi sırasında acı hissedilmez.
  • İşlem sırasında kalıcı eyeliner kalemi ve kalıcı eyeliner boyası kullanılmaktadır. Pigmentler referans çizgilerin bulunduğu kısma işlenmektedir. Kalıcı eyeliner süresi 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Cilt tipi ve istenen model sürenin uzayıp ya da kısalmasına etki etmektedir.
  • Kalıcı eyeliner sonrası bakım oldukça önemlidir. İşlem tamamlandıktan 24 saat sonra dikkatli olunmalıdır. Gözlere su değdirilmemelidir. Uzmanımızın tavsiye ettiği kremlerle bakım yapılmaya devam edilmelidir.
  • Gözlerde hafif şişlik veya morluk olması beklenen bir durumdur. Bu tarz yan etkiler aşırı olduğunda mutlaka uzman ile iletişime geçilmelidir. Kalıcı eyeliner yaptıranlar, işlemden 30 gün sonra uzmanımızı ziyaret ederek rötuş veya düzenleme gerekli mi değil mi diye kontrol ettirilmelidir. Kalıcı eyeliner ortalama 1,5- 3 yıl arasında kalıcılığa sahiptir ancak bu, cilt tipine ve bakım yapılmasına göre değişkenlik gösterebilir.
Kalıcı Eyeliner Kilis

Kalıcı Eyeliner Kilis, Kilis Kalıcı Eyeliner, Kalıcı Eyeliner Fiyatları Kilis, Kalıcı Makyaj Kilis, Kilis Kalıcı Makyaj, Kalıcı Makyaj Fiyatları Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde