Kaş Silme Kilis

Kaş Silme

Kaş Silme Kilis

Kaş Silme

Kaş silme işlemi cilt altına işlenen renk pigmentlerinin silinmesi ya da renklerinin soldurulması yöntemleri ile yapılır. Bazen cilt üzerine özel solüsyon sürülerek bazen lazerle bazen de bitkisel bazı yöntemlerle bu kaş kontür silme işlemi uygulanabilir.

Eski kaş kontürü ve dövme kaşları silmek için en güvenli yöntem: Q-Switched lazerle kaş silme yöntemidir.

Kaş Silme Kilis, Kilis Kaş Silme denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Kaş Silme Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Son teknoloji lazer sistemi kaşlarınıza ve cildinize hiç bir zarar vermez. Sadece eski kaş kontürü pigmentlerini hedef alır, acısız ve ağrısız bir şekilde beğenmediğiniz kaş kontürü uygulamalarını yok eder.
  • Kaş kontüründe tam silinme sağlanabilmesi için gerekli seans sayısı daha önce yapılmış olan işlemin derinliğine, ne zaman yapıldığına, kullanılan pigmentin içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Bu sebeple tam silinme için gerekli olan seans sayısı ilk seansın sonunda tahmin edilebilmektedir.
  • İşlem öncesinde bölgesel anestezi kremi kullanılmaktadır. Çok hassas kişiler işlem sırasında hafif bir yanma hissi duyabilir ancak işlem 2-3 dakika içerisinde biter.
  • İşlemden sonra 30 gün süresince size tavsiye edilecek olan kremi kullanmanız yeterlidir. İşlem bölgesini ilk 48 saat su ile temas yasaktır. Bu alana herhangi bir kozmetik ürün kullanmayın ve güneşten koruyun.
  • İşlem sonrasında ilk 3-5 gün kaş bölgesinde kabuklanma olur. İlk 2 gün kaş bölgesine makyaj yapmayın.
Kaş Silme Kilis

Kaş Silme Kilis, Kilis Kaş Silme, Kaş Silme Fiyatları Kilis, Kilis Kaş Kaldırma, Kilis Dövme Sildirme, Kilis Dövme Sildirme Fiyatları Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde