Gıdı Giderme Kilis

Gıdı Giderme

Gıdı Giderme Kilis

Gıdı Giderme

Yeni nesil teknolojilerle gıdı eritme artık mümkün. Unutmayın, çene altı yağları ve bu bölgedeki elastikiyet kaybı sizi olduğunuzdan hem daha yaşlı hem de daha kilolu gösterir.

Sorunun kaynağında ister genetik faktörler, ister sık sık kilo alıp vermek olsun çene altı bölgesindeki yağ toplanması ve bu duruma eşlik eden elastikiyet kaybı, sizi hem olduğunuzdan daha yaşlı hem de daha kilolu gösterir. Neyse ki, halk arasında gıdı olarak bilinen ve yüz ovalinin bozulmasına neden olan bu estetik soruna müdahale etmek mümkün. Eskiden sadece liposuction ve çene germe ameliyatı ile çözülebilen bu problem, anti-aging teknolojilerdeki yenilikler sayesinde artık hastayı sosyal hayatından koparmadan halledilebiliyor. Bu teknolojilerin en etkilileri ise ultrason ve radyo frekans dalgalarını bir arada kullanan VShape ve yağ hücrelerini dondurarak yok eden CoolSculpting sistemi… Ancak hangi hastanın hangi teknolojiden fayda sağlayacağını belirlemenin tedavinin en önemli adımını oluşturduğu unutulmamalı.

Gıdı Giderme Kilis, Kilis Gıdı Giderme denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Gıdı Giderme Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

    VShape ile Gıdı Eritme

  • İsmini yüze yaşla kaybettiği V şeklini kazandırmaktaki başarısı sayesinde alan VShape, gıdı bölgesini toparlamakta en etkili tedavilerden biri olma özelliğine de sahip. Teknolojinin başarısı iki etkiyi bir araya getirmesinden kaynaklanıyor: Hem gıdı bölgesindeki fazla yağ dokusunu parçalıyor hem de elastikiyetini kaybetmiş cildi sıkılaştırıyor. Ultrason enerjisi ile yağ hücrelerine etki eden sistem, bunu yaparken kas ve damar sistemine zarar vermiyor. Radyo frekans dalgalarıyla yaratılan ısı enerjisi ise ciltteki kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin sıkılaşmasını, gıdı bölgesinin toparlanmasını sağlıyor.
  • Tedavi protokolü iki hafta aralıklarla uygulanan 4-6 seanstan oluşuyor. Ortalama 20 dakika süren işlemin önemli bir özelliği de son derece konforlu olması. Hastaların ortak görüşü tedavinin bir masaj rahatlığında geçtiği yolunda. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık görülmesi normal olsa da bu sadece birkaç saat içinde tamamen geçiyor. Uygulamadan hemen sonra hasta sosyal yaşamına geri dönebiliyor. Tedavi tamamlandıktan sonra alınan sonuçların kalıcılığını korumak adına tek bir seans üşleri masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor. Tedavinin hemen sonrasında geçici bir kızarıklık ve ciltte sıcaklık hissi oluşuyor. Sonuçlar kalıcıyı için takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada etkili oluyor. Uygulama sonrasında gündelik yaşama hemen dönülebiliyor.
  • Gıdı Bölgesinde CoolSculpting Teknolojisi
  • Boyun bölgesinde biriken fazla yağları yok etmede etkili tedavilerden biri de CoolSculpting teknolojisidir. FDA onaylı ve patentli sistem çene altı yağları için özel tasarlanmış aplikatörü CoolMini ile bölgeyi kontrollü olarak soğutarak etki ediyor. Cilt yüzeyine zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alan sistem, hücre zarlarının bütünlüklerinin bozulmasına neden olan bir süreci tetikliyor. İşlemden bir süre sonra ölen yağ hücreleri vücut tarafından metabolize olarak atılıyor. Tek bir seansta gıdı bölgesinde yağ dokusunun %25 ile %30 kadarını yok eden tedavinin etkileri birkaç ay sonra gözlenmeye başlasa da, nihai sonuç için 2-3 ay kadar geçmesi gerekiyor. Eğer gıdı bölgesindeki yağlanma çok fazlaysa ilk seanstan bir ay sonra bir seans daha uygulanması tavsiye edilebilir. Böylece, uygulama yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin % 60’ı kadarını kalıcı olarak yok etmek mümkün oluyor.
  • Ancak CoolSculpting sisteminin yağ hücrelerini yok etmeye yönelik bir tedavi olduğu ve işlemin cildin elastikiyetini artırmakta herhangi bir etkisi olmadığı göz önüne alınmalı. Sistem için en uygun hasta adayı cilt elastikiyeti iyi durumda olan ancak çene altı bölgesinde yağ fazlalığı olan kişilerdir.
Gıdı Giderme Kilis

Gıdı Giderme Kilis, Kilis Gıdı Giderme, Ameliyatsız Gıdı Giderme Kilis, Gıdı Estetiği Tedavisi Kilis, Kilis Gıdı Aldırma, Ameliyatsız Gıdı Estetiği Kilis, Buzla Gıdı Eritme Kilis, Gıdı Lipoliz Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde