Heykeltraş Zayıflama Kilis

Heykeltraş Zayıflama

Heykeltraş Zayıflama Kilis

Heykeltraş Zayıflama

Heykeltraş zayıflama, vücudun bölgesel olarak belirli düzeyde ultrason dalgaları ve özel bir teknikle uygulanarak incelmesi heykeltraş olarak isimlendirilmektedir.

Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Ultrosonic dalga ile çalışan sistem yağ çeperlerini küçülterek incelme sağlamaktadır.

Kilo vermek ve bölgesel olarak incelmek isteyen kişiler, bunun için yoğun diyetler ve düzenli spor gibi etmenleri hayatlarının bir parçası haline getiriyor. Ancak bu aşamada küçük müdahaleler ile birlikte bu sonuçların alınması da mümkün oluyor. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile vücut şekillendirilmesi için ultrason dalgaları kullanılabiliyor.

Heykeltraş Zayıflama Kilis, Kilis Heykeltraş Zayıflama denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Heykeltraş Zayıflama Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Öncelikle bakım öncesi hem manuel hem de bilgisayar ölçümü yapılır. Uygulama yapılacak kişiye bol su içirilir. Heykeltraş zayıflama yöntemi ile zayıflama sorunlu bölgeye ultrason dalgaları gönderilirken bu dalgalar, yağ çeperlerinin incelmesine sebep oluyor.
  • Hem kadın hem de erkeklere uygulanabilen heykeltraşta incelme denildiğinde akla ilk olarak bel geliyor olsa da göğüs, sırt, basen, bacaklar ve kollar ve gıdı çevresinde de da işlem ile incelmek mümkün oluyor.
  • Yağların çeperlerinde yaşanan incelme ile birlikte vücuttan belirli oranda yağ atımı olurken bunun yerine kas oluşumu da mümkün oluyor. Bu sebeple bakımlardan sonra insanların kilolarında büyük değişimler yaşanmayabiliyor.
  • Cihaz üzerindeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır. Seçilen parametrelerin ekrana otomatik gelmesi kullanıcı hatasına izin vermez.
  • Ultrasound dalganın vücuda hiç bir zararı yoktur. Hiç bir dalga hamilelerde kullanılmadığı halde ultrasound dalga gebelerin de pek çok uygulamalarında kullanılmaktadır.
  • Heykeltaş selülit bölgedeki yağ hücresini küçülterek dejenerasyona uğramış dokuyu yeniden gerginleştirip sıkılaştırır.
  • Bakım öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, bakım öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.
  • Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır. Geri dönüş tıbben mümkün değildir.
Heykeltraş Zayıflama Kilis

Heykeltraş Zayıflama Kilis, Kilis Heykeltraş Zayıflama, Zayıflama Merkezi Kilis, Bölgesel Zayıflama Kilis, Kilis Bölgesel Zayıflama, Kilis Bölgesel İncelme, Bölgesel İncelme Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde