Sırt Epilasyon Kilis

Sırt Epilasyon

Sırt Epilasyon Kilis

Sırt Epilasyon

Sırt bölgesinde oluşan kıllardan lazer epilasyon aracılığıyla kalıcı bir şekilden kurtulmak mümkün. Acısız olan bu yöntem güvenilir kişiler tarafından yapıldığında hiçbir tehlike barındırmamaktadır. Ayrıca hem zamandan hem maddiyattan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ortalama 8-9 seans sürmektedir. Bu seanslar yaklaşık 1-2 ay aralıkları içerisinde gerçekleşecektir. Sırt bölgesi lazer epilasyon uygulamasında seans süresi ise yaklaşık yarım saat süreceğini söyleyebilirim. Tabi ki bu rakamlar sizlerin tüy yapınıza göre değişeceğini söyleyebiliriz.

Sırt bölgesine uygulanan lazer epilasyon cihazlarında bulunan soğutucu cihazı ile yapılacak olan uygulama oldukça ağrısız ve acısız olacaktır. Bu sebepten ötürü lazer epilasyon yaptırmanız hayat kalitenizi bir nebzede olsa artıracağını söyleyebiliriz. Lazer epilasyon uygulaması bittikten sonra yaklaşık en fazla 24 saat sürecek olan kızarmalar ve ya kaşıntılar olabilir. Bunlar oldukça doğal olduğunu söyleyerek içinizi rahatlatmak isteriz.

Sırt Epilasyon Kilis, Kilis Sırt Epilasyon denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Ekipmanları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Sırt Epilasyon Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Erkeklerde Sırt Bölgesinde Lazer Epilasyon
  • Erkekler için sırt bölgesindeki tüylerin temizlenmesi ciddi bir zahmettir. Yalnız başına jilet veya ağda uygulaması mümkün olmayacağı için mutlaka yardım gereklidir. Özellikle kıl yoğunluğu fazla olan bireylerde ağda yöntemi çok ağrılıdır. Erkeklerde sırt bölgesi epilasyonu için en konforlu ve kalıcı yüksek teknoloji yöntem şüphesiz sırt lazer epilasyonu dur.
  • Sırt Bölgesi Lazer Epilasyon Uygun Cihazlar
  • Sırt lazer epilasyon ile en zor sonuç alınan vücut bölgelerindendir. Erkeklerde özellikle sırt, kol ve omuz bölgelerinde kıllar derin yerleşimlidir. Sırt epilasyonunda en etkili cihazlar diode lazerler ve Nd Yag lazerlerdir. Açık renk cilt ve koyu kıl yapısına sahip bireylerde diode lazer, koyu renk cilt yapısna ve/veya bronz tene sahip bireylerde ise sırt epilasyonu nda Nd Yag lazer cihazlar kullanılır.
Sırt Epilasyon Kilis

Sırt Epilasyon Kilis, Kilis Sırt Epilasyon, Lazer Epilasyon Kilis, Kilis Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon Kilis, Kilis Buz Lazer Epilasyon, Lazer Epilasyon Merkezi Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde