Manikür Kilis
Manikür Kilis

Manikür

Manikür Kilis

Eller iletişimin en önemli araçlarından biridir. Manikür pedikür el ve ayak tırnak bakımında profesyonel ellerde uygulanan bakımdır. Manikür el ve el tırnakları bakımı için uygulanan bir yöntemdir. Pedikür ise ayak tırnakları bakımı için uygulanan bir yöntemdir. Manikür – pedikür her ikisi de önce güzellik sonra sağlık için yaptırılır.

Manikür pedikür uygulamalarından manikür yapımı, müşterilerin el tırnaklarına yapılan özel bir bakımı ifade etmektedir. Manikür hizmetimiz içinde bir çok işlem kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemler; tırnak kenarlarında bulunan etlerin temizlenmesi, oje sürme, tırnak törpüleme olmaktadır. Tüm işlemlerimiz hijyenik ortamda gerçekleştirilir. Son teknolojiye uygun olarak tasarlanmış özel manikür setleri kullanılır. Manikür tırnak şekline göre yapılır. Tırnak kare tırnaksa, bu tırnakları küt bir şekilde törpülemek gerekir. Kare tırnakların çok uzun olmaması gerekmektedir, orta boyda tırnak bırakılır. Eğer oval bir tırnaksa manikür işlemi yapılırken tırnakların uçlarını daha oval, daha yuvarlak gelecek şekilde törpüleme tekniği kullanılmaktadır. Badem tırnak manikür tekniğinde tırnaklar uzunsa kısaltılır. Kısa tırnak manikür uygulamasında açık renk ojeler kendini gösterecektir. Kadınların oldukça önemsediği manikür, manikür uzmanlarımız tarafından profesyonel düzeyde yerine getirilmektedir.

Manikür Kilis, Kilis Manikür denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Ekipmanları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Manikür Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

Manikür Pedikür Kilis

Manikür pedikür uygulamasında, el tırnak bakımı kadar ayak tırnaklarımızın da bakımı oldukça önemlidir. Çünkü ayak tırnaklarında mantar yada birtakım çatlamalar, enfeksiyonlar meydana gelebilir. Bu yüzden ayakların hijyeninin ve bakımının sağlanması için pedikür uygulaması yapılır. Pedikür uygulaması ile ayaklar estetik açıdan güzelleşir. Pedikür uygulama işlemlerinde özel pedikür aletleri kullanılmaktadır. Merkezimizde hijyenik ve güvenilir bir ortamda yapılan pedikür uygulamalarında ayak topuklarına da özel bakım yapılır. Ayak topukları ölü deriden arındırılır. Pedikür işlemlerinde öncelikle temizleme daha sonra tırnak etlerini kesmek, peeling işlemi, törpüleme işlemi ve masaj yapma işlemleri yapılarak oje ile renklendirilir. Güzellik merkezimizde manikür ve pedikür uygulamaları yüksek kalitede ve standartta verilmektedir.

Manikür Kilis

Manikür Kilis, Kilis Manikür, Manikür ve Pedikür Salonları Kilis, Manikür Pedikür Kilis, Kilis de Manikür, Manikür ve Pedikür Kilis, Kilis Tırnak Bakım Salonu Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde