Microblading Kilis

Microblading

Microblading Kilis

Microblading

Kıl tekniği olarak da bilinen Microblading sayesinde 3D tekniği ile kaşı şekillendirmek ve hacimlendirmek mümkün. Kaşların arasına doğal duracak şekilde ince kıl çizimleri yaparak ve doğal boyalar kullanılan uzun ömürlü sonuçlar alınması sağlanılır. Oldukça doğal duran bu kaş çizimleri sayesinde kişi arzı ettiği kaş tasarımına da kavuşmuş oluyor.

Alanında uzman kişilerce yapılan Microblading kendi kaşınızdan bile ayırt edilemeyecek şekilde profesyonelce yapılmaktadır. Kendi kaş renginize en yakın olacak şekilde ve kaşınıza verilebilecek en güzel şekil ile tamamlanan Microblading sayesinde sizler de daha etkili bakışlara ve kaşlara sahip olabileceksiniz.

Kliniğimizde Microblading hijyenik bir ortamda yapılır ve tek kullanımlık iğneler kullanılır. Kullanılan boyalar tamamen yüz için üretilmiş ve doğal boyalardan oluşmaktadır. Otaya çıkacak olan sonuç ise harika bir yansıma ve doğallık olacaktır.

Microblading öncesinde yapılacak anestezik krem sayesinde ağrı yaşanmayacak düzeyde işlemler gerçekleştirilir. Kişi için öncelikle kaş tasarımı yapılır ve sonrasında ise Microblading aşamasına geçilir. İşlemler ortalama 2 saat kadar sürmektedir. İşlem sonrası hafif kızarıklıklar meydana gelebilir. Yaklaşık bir hafta sonra bunlar kaybolacaktır.

Microblading uygulamasından memnun kalmak için bu alanda uzman birisinden hizmet almak oldukça önemlidir. Adeta bir sanat işlemesi diyebiliriz. Kişinin profesyonelliği kaşın daha doğal çizimler ile yapılmasını sağlayacaktır. Kliğinin güvenilir olması da ileride boya atması ya da boya akması gibi sorunları da ortadan kaldıracaktır.

Microblading ile gerek dökülen ve eksik olan kaş aralarını doldurabilir, gerekse yüz hattınızı daha ön plana çıkaracak bir çalışma için tercih edebilirsiniz. Derinizde alerji yapmayacak ve oldukça doğal duracak bir microblading için merkezimizden randevu alarak harika kaşlara sahip olabilirsiniz.

Microblading Kilis, Kilis Microblading denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Microblading Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Microblading, kaş kontür işlemi günümüzde her yaş grubundan insana uygulanmaktadır. Özellikle yaşa bağlı olarak kıl ve saçlarda zayıflama yaşayan kişiler için bu tekniğin uygulanması daha yerinde olacaktır. Herhangi bir sorun olmasa bile tamamen estetik kaygılarla da işlem yapılabilir. Ancak işlem yaptırmadan önce her ne kadar organik boyalar kullanılsa da boya içeriğindeki maddelere kişinin alerjisinin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kullanılan boyalar hassas cilde sahip olan kişilerde alerjiye sebebiyet verebilir. Bunun dışında herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle tedavi görenler, hamileler, bebek emzirenlere microblading işlemi yaptırmak önerilmemektedir. Hormonların dengesiz olduğu süreçler işlem yapılmaması daha uygun olacaktır.
  • Zayıf, güçsüz kaş tipine sahip kişilerin kaşlarına zarar vermeden, doğal görünümde gür ve kalın kaşlara sahip olmasını sağlar.Dünyanın en kaliteli boyası olarak bilinen, PhiBrows pigmentleri kullanılır. Boya pigmentlerinin kaş dövmesinde olduğu gibi 4-5 kat derine değil de cildin ilk katmanına işlenir ve zamanla renk değişimine uğramadan ciltten kayıp olur.
  • Makyaj gereksinimlerini azaltır ve uzun süre işlem yapmadan güçlü ve belirgin kaşlara sahip olmayı sağlar.
  • Kaş kontürü işlemi yapıldıktan sonra 1 hafta gibi bir iyileşme süresi bulunmaktadır ve bu süreçte oldukça dikkatli olunması gerekir. Öncelikle ilk 48 saatte kaşlara dokunulmamalı ve suyla temas ettirmemeye özen gösterilmeli.
Microblading Kilis

Microblading Kilis, Kilis Microblading, Kilis Microblading Firmaları, Kalıcı Kaş Tekniği Kilis, Kilis Kaş Kontür, Kalıcı Kaş Uygulaması Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde