Kol Epilasyon Kilis

Kol Epilasyon

Kol Epilasyon Kilis

Kol Epilasyon

Kol bölgesindeki kıllar diğer vücut bölgelerine göre daha cılız bir yapıdadır. Kadın kol kılları oldukça ince ve çoğunlukla tüy şeklinde olmasına rağmen yine de kol kıllarından kurtulmak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu amaçla ağda, jilet, tüy dökücü kremlerden yararlana ve artık kalıcı bir çözüm isteyen kişiler için en ideal yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, kol kılları ile mücadelenin en etkili ve kalıcı yöntemidir.

Kol Epilasyon Kilis, Kilis Kol Epilasyon denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Kol Epilasyon Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

  • Kol Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?
  • Lazer epilasyon tüm vücut bölgeleri gibi kol bölgesinde de ortalama 8 seanstır. Seans sayısı, kişinin cilt rengi ve kıl rengi/kıl yoğunluğu/kıl kalınlığına bağlı olarak değişebilir. Bazı durumlarda ek seanslar gerekebilir.
  • Kol bölgesindeki kıllar ince ve hatta bazen tüy formunda olduğu için her lazer epilasyon yöntemi ile sonuç almak mümkün olmamaktadır. Özellikle koyu renkli cilt tiplerindeki ince kıllarda etkili sonuçlar almak geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile çok zor ve hatta imkansızdır. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli ve etkili bir lazer epilasyon için geliştirilmiş Buz Lazer, kol bölgesi epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahip bir sistem. Buz Lazer ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlara sahip ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabiliyor. Koyu cilt tiplerinde yanık ve benzeri yan etki riski olmaması ile günümüzde en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi. Patentli teknolojiler kullanan Buz Lazer, gelişmiş bir soğutma sistemine sahip ve sistem cildi -3 dereceye kadar soğutuyor. Tüm lazer epilasyon seansı boyunca cilt soğutma devam ediyor ve neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon gerçekleşiyor.
  • FDA onayına sahip Buz Lazer hızı ile de dikkatti çeken bir sistem. Geniş bir tedavi başlığı sayesinde lazer epilasyon seansları kısa sürede bitiyor. Kol lazer epilasyonu Buz Lazer ile sadece 5 dakika sürüyor. Uygulamadan sonra günlük yaşama hemen dönülebiliyor. Buz Lazer epilasyonun bir diğer avantajı da yaz ,kış tüm mevsimlerde uygulanabilmesi. Böylece yaz aylarına denk gelen seanslar sorun olmaktan çıkıyor. Ağrısız, acısız, konforlu bir lazer epilasyon arayanlar için Buz Lazer ideal bir yöntemdir.
Kol Epilasyon Kilis

Kol Epilasyon Kilis, Kilis Kol Epilasyon, Kol Epilasyonu Kilis, Kilis Kol Epilasyonu, Kilis Lazer Epilasyon, Kilis Buz Lazer Epilasyon, Kilis İğneli Epilasyon, Kilis Lazer Epilasyon Fiyatları, Kilis Lazer Epilasyon Erkek Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde