Hydrafacial Kilis

Hydrafacial

Hydrafacial Kilis

Hydrafacial

HydraFacial, farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen non-invaziv, ablatif olmayan cilt yüzey kaplaması yöntemidir. İnce çizgilerin, kırışıklıkların, tıkanmış ve büyümüş gözeneklerin, yağlı ciltlerin, hiper pigmentasyonun ve kahverengi lekelerin görünümünü iyileştirebilir. Özetle: Çok amaçlı bir cihazdır, bu yüzden son günlerde popülaritesi giderek artmaktadır.

HydraFacial, ölü deri hücrelerini kaldırmaya yardımcı olan cilt yenileyici bir uçla yapılandırılmış bir alet aracılığı ile cildi oksijenli ve vitamin içeren hidradermabrazyon adı verilen bir sıvıyla cildin soyulmasını sağlayan yeni bir teknolojisi kullanıyor. Ayrıca, tüm ölü cilt hücrelerini, makyajı, yağı ve tıkanmış gözeneklerde sıkışan kirleri emen “vorteks teknolojisi” olarak adlandırdığı güçlü bir vakum işlemi uyguluyor. Suyun basıncı, cilt soyma ucu ile fiziksel kazımalar ve vakum emişi ile kombine edildiğinde, bu son derece yumuşak, cilt yenileyici bir işlem haline gelir.

Hydrafacial Kilis, Kilis Hydrafacial denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Modern Teknolojik Cihazları ve Alanında Uzman Kadrosu İle Hizmetinizde.

Hydrafacial Kilis

Enliva Güzellik Merkezi

 • Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?
 • HydraFacial tüm cilt tipleri, özellikle de hassas ve yaşlanan ciltler için mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Aynı zamanda kolajeni uyarmak için mikrodalga teknolojisi kullanılır. HydraFacial, hassas ciltleri olan ya da mikrodermabrazyona kıyasla kızarıklık eğilimi gösteren, cildi pul pul dökmek için kristaller ya da elmas ucu kullandığı için hassas ciltli kadınlar için çok daha uygundur.
 • Hydrafacial Tedavisi Nasıl Uygulanır?
 • Hydrafacial tipik olarak dört adımdan oluşur: temizleme ve eksfoliyasyon, glikolik soyma, ekstraksiyonlar ve serum infüzyonu. Dört basamağın hepsi cildin derinlemesine temizlenmesine ve yenilenmesine yardımcı olur. Ortalama 25 ila 90 dakika arasında sürer. Yan etkisi yoktur ve iyileşme sürecine ihtiyaç yoktur.
 • Hydrafacial Nasıl Etki Eder?
 • İlk tedaviden sonra inanılmaz bir parlaklık hissedeceksiniz, gözenekleriniz belirgin bir şekilde daha küçük olacak, cildiniz yumuşak ve nemli olacak, şişkinlik azalacak. İnce çizgiler ve kırışıklıklar, su ve besleyici açıdan zengin olan bu serumla zengin hale geldiği için daha az gözükecektir. Sonuçlar artarak ilerle, bu nedenle bir dizi tedavi alırsanız, sonunda ince çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin uzun vadede azaldığını görebilirsiniz. Genel olarak 6 seans uygulansa da kişinin ihtiyacına göre farklılık gösterir. Hydrafacial, cilde parlaklık vermek üzere uygulanan bir cilt parlatma işlemidir. Cildi parlatmak için özel vorteks teknolojisi kullanılır.
 • Nasıl Çalışır?
 • Hydrafacial, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz anında ve uzun süreli sonuçlar verir.
 • Temizleme ve parlatma
 • Yeni bir cilt katmanını nazikçe ortaya çıkarıp, pul pul dökülme ve rahatlatıcı yüzey yenileme
 • Temizleme ve Hidrasyon
 • Gözeneklerdeki kalıntıları giderip, cildi sakinleştiren yoğun nemlendiricilerle beslenir.
 • Koruma
 • Cildin yüzeyini antioksidanlarla koruyarak ışıltısını en üst düzeye çıkarır.
 • 20 yaşından sonra, bir kişi her yıl cildinde % 1 daha az kollajen üretir.

HydraFacial safsızlıkları ve ölü cilt hücrelerini temizleyen, söküp atan, aynı zamanda Hyaluronik Asit, Antioksidanlar ve Peptitler dahil olmak üzere hayati besinleri yenileyen çok aşamalı bir uygulamadır.

Hydrafacial Kilis

Hydrafacial Kilis, Kilis Hydrafacial, Hydrafacial Cilt Bakımı Kilis, Kilis Hydrafacial Cilt Bakımı, Hydrafacial Sivilce Tedavisi Kilis, Hydrafacial Leke Tedavisi Kilis Denildiğinde Enliva Güzellik Merkezi Akla İlk Gelen Tek Marka

Güzellik Merkezi Kilis

Güzellik Hizmetlerimiz

Enliva Güzellik Merkezi Güzelliğiniz ve Sağlığınız İçin Hizmetinizde